wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet
IGM Online info@igm-tr.com
(216) 338 89 10 Pbx (216) 338 50 02
(216) 338 88 47
             
 
 
 
 
 
Neden İstanbul Gümrük Müşavirliği?
Şirketimiz müşterilerimizin dış ticaret faaliyetlerini yerine getirirken ilgili tüm mevzuatı kontrol eder, müşteri lehine ve alanına uygun yorumlayarak, ilgili hükümleri kullanır. Şirketimizin müşteri faaliyetlerini iyi anlayıp, en uygun çözümü sunar. Her şart altında yürütülen faaliyetlerin yürürlükteki kanun, yönetmelik tüzük vb. uygunluğunu sağlamak ve bu konuda uyarılarda bulunmak şirketimizin başlıca görevleri arasındadır.

Şirketimizin tüm ilgili mevzuatı sürekli olarak takip etmeyi ve müşterilerimizi ilgili değişikliklerden haberdar etmeyi prensip haline getirmiştir. Şirketimiz sadece kanunlarda değişiklik olmasını beklemeden, kanunları sürekli olarak irdelemeyi ve proaktif bir yaklaşım ile müşterilerimizin rakiplerine karşı rekabetçi üstünlük sağlamasını hedefleyen yaklaşımlar getirir. Şirketimiz verdiği hizmetler ile aynı zamanda bir yönetim danışmanı gibi hareket eder. Sektördeki 35 yıllık deneyimi ve bilgi birikimini, verdiği hizmetlerin her detayına yansıtır.
 
Duyurular
Gümrük Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik... >>>

Gümrük Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik... >>>
 
 
İletişim
Tel:     (216) 338 89 10
Fax:    (216) 338 50 02
           (216) 338 88 47
E-Mail: info@igm-tr.com

Eğitim Mahallesi
Poyraz Sokak
No:1
IGM Plaza
Hasanpaşa / Kadıköy
İSTANBUL
 
 

Anasayfa | Hakkımızda | Gümrük Hizmetleri | Danışmanlık Hizmetleri | Destek Hizmetleri | Referanslar | İletişim
© İstanbul Gümrük Müşavirliği

IGM Online
Kullanıcı:
Şifre: